Otomatik Tartı Aletleri

Kontrol tartım terazileri,Konveyörlü bant kantarları,Paketleme makinaları,Sıvı dolum sistemleri,Torbalama Kantarları,Silaj Torbalama…

 • Big Bag Torbalama

  Big Bag Torbalama kantarları doldurulacak olan ürünün cinsine göre değişmekle birlikte yaklaşık saatte 30 büyük torba doldurabilir.

  Devam Et
 • Torbalama Kantarı

  Torbalama Kantarı,Hayvan yemi,buğday ,arpa,bakliyat,granül ve buna benzer ürünlerin paketlenmesi ve torbalanması için geliştirilmiş tam otomatik paketleme makinesidir.

  Devam Et
 • Bant Kantarı

  Bant Kantarı maden işletmelerinde dökme malzemeleri konveyör bandın üzerinden geçerken otomatik olarak tartılmasını sağlayan bir yüksek teknoloji ürünüdür.

  Devam Et

Dinamometre

Bir kuvvet ölçer, itme veya çekme testi sırasında kuvveti ölçmek için tüm endüstrilerde kullanılan  ölçüm aletidir. Araştırma ve geliştirme, laboratuvar, kalite, üretim ve saha ortamlarında uygulamalar mevcuttur.

 • DMA Dinamometre

  DMA 500 ton kapasiteye kadar yüksek kaliteli, havacılık sanayinde kullanılan alaşımlı alüminyum malzemeden üretilir,malzeme yüzeyi eloksal kaplanarak zorlu çevresel şartlara karşı daha dirençli hale getirilir.

  Devam Et
 • FM Kuvvet Ölçer

  M Kuvvet ölçer 5 ton kapasiteye kadar yüksek kaliteli, havacılık sanayinde kullanılan alaşımlı alüminyum malzemeden üretilir,malzeme yüzeyi eloksal kaplanarak zorlu çevresel şartlara karşı daha dirençli hale getirilir...

  Devam Et
 • SPW Mapalı Load Pin
  (Load Shackle)

  SPW Mapalı Load Pin (Load Shackle) özel olarak gemi ve liman vinçleri için üretilir,SPW Load shackle pinleri imalatında yüksek mukavemetli alaşımlı kullanılır,150 tona kadar GM2130 ...

  Devam Et

Rakamlarla Biz

(Bu Güne Kadar Elde Ettiğimiz Başarılar)

0

+

Yıllık Tecrübe
0

+

Özel Proje
0

+

Yapılan İndikatör
0

+

Yapılan Loadcell