Dozajlama Sistemleri

01

DOZAJLAMA SİSTEMLERİ

Ürün grubumuzdaki dozajlama kontrolör yada terminalleri ile hızlı ve yüksek doğrulukta otomatik dozajlama yapabilirsiniz. Otomatik sistemler sayesinde karışım esnasında oluşacak mekanik titreşimlerle, kimyasal tepkimelerin neden olduğu tüm tolerans sapmaları da minimize edilir. Çözüme odaklı özel uygulamalar işlemlerinizi hızlandırır, üretim kalitenizi artırır ve geri dönüşlerinizi azaltarak tüm sisteminizi optimize eder. Dozajlama sistemlerimiz, yüksek hassasiyetli terazilerimiz ve tartım modüllerimizin bileşiminden oluşturularak en üstün çözümü yakalamanıza yardımcı olur.

02

ID 551 PN

id551PN Tartım Kontrol indikatörü yüksek hassasiyetli endüstriyel tartım indikatörüdür. ID551 4 kanallı ADC yapısı ile 4 ayrı kantarı ayrı ayrı çalıştırabilir,ayrıca PROFINET, MODBUS-TCP gibi haberleşme protokollerini destekler. ID551PN Tartım Kontrolörü PLC,DCS kontrol sistemleri ve bilgisayar yönetim ve kontrol sistemlerinde kullanılır,Seri port, Ethernet veya PROFINET vb. Ile PLC, DCS veya Bilgisayar kontrol sistemlerine ağırlık bilgisini gönderir. PLC ve DCS kontrol sistemleri ile birlikte çalışarak ,dozajlama sistemlerde kullanılabilen endüstriyel proses kontrol cihazıdır.

03

HMI

Dozajlama Sistemlerinde kullanılmak için geliştirilmiş 65536 renkli TFT dokunmatik operatör panelidir. Bu üründe gerçek zaman saati (RTC) standart olarak mevcuttur. Kullanıcı dostu yazılımı geniş bir kütüphaneye sahiptir ve bilinen tüm PLC'leri desteklemektedir. 7'' TFT (16:9W) Ekran Boyutu, 800 x 480 Çözünürlük, 32bits-800MHz RISC CPU.

04

Loadcell

Mena tartım uygulamalarınızın güvenilir, sağlam ve doğru olması için yüksek kalitede özel alaşımlı çelikler ve alüminyum malzemeler kullanır. Straingage,kablo ve diğer malzemeler Dünyadaki en iyilerden seçilir. Üretim aşamasında -10C°~+40C° iklimlendirme kabinlerinde test yapılarak Sibirya’dan Ekvator’a kadar her türlü iklim şartlarında kalibrasyonları bozulmadan çalışır. Her bir yük hücresi ölü ağırlık test makinelerinde tam kapasitede ve kapasitesinin 150% fazlası ile testleri yapılır bu işlem sayesinde her ürünün çıkış değerleri birbirine eşit olur ve köşe ayarı gerektirmez.