01

Silo ve Tank Tartım Sistemleri

     Endüstriyel üretimde kullanılan için geliştirdiğimiz Silo ve Tank tartım sistemleri tank ve siloların altına yerleştirilen load cell ve uygun montaj kitleri ile sürekli izlenebilirlik sağlamakta ve uzaktan izleme imkanı sunmaktadır,böylece üretimin her aşaması takip edilebilir olmakla birlikte mal alım,satım ve stok takibinizde hatalara izin verilmemekte sürekli kontrolünüz altın tutulmaktadır.

02

GTI Tartım indikatörü

GTI Tartım indikatörü yüksek hızlı ve hassasiyette AD çeviriciye sahip üstün kalitede tartım indikatörüdür, geniş uygulama alanına sahiptir, GTI Tartım indikatörü platform basküller, tank tartım sistemleri ve test cihazları gibi bir çok alanda kullanıma uygun, özellikle süt tankları için geliştirilmiş yazılımı ile Kg ve Litre çevrimini tek tuşla yapabilir ayrıca litre çevrim katsayısını ihtiyaçlarınıza göre kolayca değiştirilebilir.

03

Silo ve Tank Tartım Sistemleri

     Tank Ölçme Sistemlerinde; Uygulama ağırlık, şekil ve prosese göre değişiklik arz ettiğinden bu konuda firmamız elemanları ile temas kurulması gerekmektedir.Sistemler %0.03 doğruluk sınıfında çalışabilmektedir.Tecrübeli satış kadromuz gereksinimlerinize en uygun çözümü oluşturacak şekilde eğitilmiştir. Tartım sisteminizin tasarımında teknik destek ve önerileri ile amacınıza en uygun çözümü üretirler. Sistem hassasiyeti ve dayanıklılığı için yalnızca kaliteli malzeme kullanmak iyi sonuç almaya yeterli değildir. Sistem veriminde satış sonrası hizmetlerdeki ciddiyet ve verimlilik çok önemlidir. KOBASTAR teknik servis kadrosu size hızlı ve etkili servis hizmeti sunar.

04

7/24 Destek 

     Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since beenLorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since beenLorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since been