Parça Sayma Sistemleri

01

Parça Sayma Sistemleri

Elektronik Platform Basküllerimiz,farklı ebat ve kapasitelerde üretilmiştir. Endüstriyel ve ticari bir çok alanda kullanılmaktadır. Bulundukları koşullara dayanıklı ve uygun standartlara göre tasarlanmıştır.Sayım ekranı , birim ağırlık ve toplam ağırlık aynı 3 ayrı ekranda gösterilmektedir. Birim ağırlığı bilinen ürünleri örnekleme yapmadan sayma özelliğine sahiptir. Yazıcılara bağlanabilirliği sayesinde ağırlık değeri ve adet değeri çıktıya dökülebilir. Bağlanabildiği yazıcılar;Barkodlu, termal,nokta vuruşlu ve ribon tipleridir. Bilgisayar bağlantısı ile mevcut yazılımlarınıza entegre edilebilir veya özel yazılımlar yazılarak uygulama alanlarınızın işlevselliği artırılabilir. Gömmeli ,tekerlekli ,sehpalı v.b. birçok seçeneği ile kullanımı kolaylaştırılabilinir.

02

K24 Sayıcı İndikatör

Tartım,Sayım,Parça ağırlık hesaplama Toplam ağırlık,birim ağırlık,Parça sayısını 3 farklı ekranda gösterir Elektrostatik toz boyalı platform Otomatik güç koruma ve kapanma Dahili şarj olabilen batarya ve 220V AC ile çalışabilir Otomatik sıfırlama ve dara ayarı Yüksek çözünürlüklü ADC çevrim 24bit ADC Elektromanyetik uyumluluk RS232 haberleşme

03

Termal Fiş Yazıcı

ermal Fiş Yazıcı Çok yönlü ve çok fonksiyonludur,RS232C portu ile birçok tartı cihazına bağlanabilir. Kablolu ve kablosuz iletişime uygundur (Opsiyon) 2×16 karakter gösterebilen LCD ışıklı display üzerinde Firma adı,Ürün adı,Ürün kod numarası,Parça adedi ve toplam bilgileri görülebilir çıktısı alınabilir. Termal tip yazıcı ile 57mm genişlikte rulo üzerine 24 karakter/satır yazabilir. Yazma hızı 80mm/sn dir. Easy Load mekanizması ile kağıt rulo değişimi kolaydır.

04

Loadcell

Kobastar tartım uygulamalarınızın güvenilir, sağlam ve doğru olması için yüksek kalitede özel alaşımlı çelikler ve alüminyum malzemeler kullanır. Straingage,kablo ve diğer malzemeler Dünyadaki en iyilerden seçilir. Üretim aşamasında -10C°~+40C° iklimlendirme kabinlerinde test yapılarak Sibirya’dan Ekvator’a kadar her türlü iklim şartlarında kalibrasyonları bozulmadan çalışır. Her bir yük hücresi ölü ağırlık test makinelerinde tam kapasitede ve kapasitesinin 150% fazlası ile testleri yapılır bu işlem sayesinde her ürünün çıkış değerleri birbirine eşit olur ve köşe ayarı gerektirmez.