Bobin Tartım Sistemleri

2008 since

01

Bobin Tartı Sistemleri

Özellikle sac ve kağıt ruloları için geliştirilen rulo kantarları uygulama alanlarına ve prosesin gerekliliğine göre OIML 1x6000e verifikasyon aralığında yüksek hassasiyeti sağlayacak şekilde 1 ila 100 ton arası kapasite olarak dizayn edilmektedirler. Platform ebatları 500 x 500 mm den 3000 x 3000 mm ye kadar değişik ölçülerde olabilir. Zemin içi yada zemin üstü kullanılabilir. Proses gereklerine göre otomatik tartım yapılabilir, ana sisteme data aktarılabilir veya detaylı ürün etiketi basılabilir..

02

ID 550

Id550 Tartım Kontrol indikatörü , dolum ,dozajlama ve tartılı paketleme gibi uygulamalarda kullanılan yüksek hassasiyetli ve yüksek doğruluğa sahip endüstriyel bir Tartım proses indikatörüdür. id550 Tartım Kontrol indikatörü Endüstriyel sinyal işleme ve haberleşmesinde üst seviye parazit koruma önlemleri alınmıştır. İsteğe bağlı arayüzü genişleterek, PC, PLC, DCS ve diğer ekipmanlar için, Gerçek zamanlı alan bus iletişimi gerçekleştirilebilir. id550 , metalurji, kimya endüstrisi, inşaat malzemeleri, boya dolum,gıda ve yem endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

03

HMI

Rulo Tartım Sistemlerinde kullanılmak için geliştirilmiş 65536 renkli TFT dokunmatik operatör panelidir. Bu üründe gerçek zaman saati (RTC) standart olarak mevcuttur. Kullanıcı dostu yazılımı geniş bir kütüphaneye sahiptir ve bilinen tüm PLC'leri desteklemektedir. 7'' TFT (16:9W) Ekran Boyutu, 800 x 480 Çözünürlük, 32bits-800MHz RISC CPU.

04

Loadcell

Kobastar tartım uygulamalarınızın güvenilir, sağlam ve doğru olması için yüksek kalitede özel alaşımlı çelikler ve alüminyum malzemeler kullanır. Straingage,kablo ve diğer malzemeler Dünyadaki en iyilerden seçilir. Üretim aşamasında -10C°~+40C° iklimlendirme kabinlerinde test yapılarak Sibirya’dan Ekvator’a kadar her türlü iklim şartlarında kalibrasyonları bozulmadan çalışır. Her bir yük hücresi ölü ağırlık test makinelerinde tam kapasitede ve kapasitesinin 150% fazlası ile testleri yapılır bu işlem sayesinde her ürünün çıkış değerleri birbirine eşit olur ve köşe ayarı gerektirmez.